Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bledi Mane: “Ka qenë babai im dashnori i mamasë së Arjan Çanit?”

July 02
19:25 2016

Vetëm pak minuta më parë, gazetari Bledi Mane ka postuar në Facebook një foto të tijën dhe të Alket Çanit (vëllait të Arjan Çanit), ku ka bashkëngjitur edhe një shkrim ironizues.  Fotot i ka bashkëngjitur për të treguar ngjashmërinë apo ndryshimin mes tyre.

Ai ka treguar se është folur se Bledi dhe Arjani janë vëllezër nga babai, madje Bledi ngjan me vëllain e Arjanit. Nëpërmjet shkrimit ai i kërkon Arjanit të bëjnë analizat e ADN-së për ta vërtetuar këtë gjë. Sipas gazetarit, ka pasur shumë thashetheme për të dhe se Bledi gjithmonë është quajtur i privilegjuar që bëhej pjesë e emisionit “Zonë e lirë”.

Shperndaje