Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Blake Lively: Unë dhe vajza pamë se si bashkëshorti im bënte seks me një tjetër

Blake Lively: Unë dhe vajza pamë se si bashkëshorti im bënte seks me një tjetër
June 22
09:39 2016

Blake Lively ka treguar në “The Tonight Show’’ se e ka kaluar ditën e baballarëve duke parë bashkëshortin e saj që bënte seks me një femër tjetër. Ajo ka thënë me shaka se ishte e detyruar të shikonte këto skena gjatë fluturimit me vajzën e tyre James.  Blake tregon se ishte në avion kur vajza e saj vuri re të atin në ekran dhe u afrua ta puthte sepse e dinte që ishte në Facetime. Por ajo nuk e kuptonte se çfarë po bënte i ati dhe që ishte duke u transmetuar filmi ku luante Ryan Reynolds. Blake-t i është dashur të shikojë bashkëshortin duke bërë seks gjatë gjitha kohës në avion ndërkohë që ishte nisur për pushime dhe tha se ishte torturë mizore.

Etiketimet
Vip
Shperndaje