Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Blake Lively drejt divorcit?

Blake Lively drejt divorcit?
November 15
15:41 2016

Thuhet se aktorja Blake Lively dhe burri i saj Ryan Reynolds janë duke u divorcuar.

Blake ka dashur ta mbajë të fshehtë gjininë e fëmijës së tyre, por Ryan e ka zbuluar atë dhe duket se kjo e ka çuar çiftin drejt një grindjeje.

Blake Lively e ka mbajtur larg vëmendjes së mediave jetën e saj personale dhe gjithmonë ka dashur të japë përshtypjen e një marrëdhënieje të përsosur.

Tashmë nuk është momenti për t’u shfaqur si një çift perfekt. Përveç zbulimit të gjinisë së foshnjës, është përfolur se çifti po kalon një krizë në marrëdhënien e tyre edhe për shkak të xhelozisë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje