Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bionde dhe brune në tri minuta

Bionde dhe brune në tri minuta
March 21
12:54 2016

A i keni dëgjuar këngët e fundit? Ose më mirë, a i keni parë? Hidhuni një sy këngëtareve shqiptare, pasi trendi i fundit ndoshta ju tërheq. Brune dhe bionde në tri minuta të videoklipit, këngëtaret shqiptare duket se e pëlqejnë këtë risi. Shihni galerinë për t’i zbuluar:

 

Afërdita Dreshaj - "Qyteti hesht"

Afërdita Dreshaj -
Picture 1 of 6

Ndoshta nuk e keni vënë re më parë apo i mbani mend flokët e shkurtra të Afërditës, por duhet thënë që i shkojnë të dyja modelet, edhe të shkurtër të zinj, edhe të gjatë por të verdhë.

Komento
Shperndaje