Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Billboard Music Awards: Ja si u veshën yjet

May 23
09:58 2016

Ciara

Ciara
Picture 1 of 22

“Billboard Music Awards” është një nga eventet më të rëndësishme të muzikës. Mbajtur mbrëmjen e djeshme, në arenën e T- Mobile në Las Vegas, Nevada, u mbajt eventi i rradhës, me performancat e artistëve që ishin “on top”. Nëse nuk patët mundësi ta ndiqnit dje, ju ftojmë të shfletoni galerinë për të parë disa nga momentet e tapeti të kuq në BMA.

Komento
Shperndaje