Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Big Brother”, skena të nxehta mes Danielit dhe Fotinisë

“Big Brother”, skena të nxehta mes Danielit dhe Fotinisë
March 30
14:39 2017

Danieli dhe Fotinia, dy prej personazheve më simpatikë të këtij edicioni të “Big Brother”, janë përfshirë në një moment të nxehtë brenda shtëpisë.

Ata janë futur në dush, ku Danieli ka qenë vetëm me të brendshme, ndërkohë që Fotinia e ka shoqëruar atë veshur, pa mundur t’i rezistojë këtij momenti.

Brenda dushit ata kanë shkëmbyer disa puthje dhe përqafime të ngrohta me njëri-tjetrin, duke konfirmuar edhe njëherë erosin e fortë që po shoqëron çiftin.

Puthjet dhe skenat e nxehta mes tyre kanë ardhur pas lojës “Kiss”, kur produksioni u jepte urdhra për puthje.

Në fillim dukej më e vështirë, por tashmë gjërat për ta kanë ndryshuar, madje edhe për Danielin dhe Fotininë.

Testimi u kalua me sukses dhe madje këtë herë ata dukeshin edhe më të “zellshëm”.

Kjo është video e filmuar nga Olti Curri, që e ka shpërndarë në faqen e tij.  /Blitz.al/

Shperndaje