Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Big Basta: Ja çfarë do të më ndante nga Vesa

Big Basta: Ja çfarë do të më ndante nga Vesa
October 21
13:45 2016

Mbrëmjen e djeshme, Big Basta ka qenë duke parë emisionin “Opinion” dhe ka bërë një deklaratë të fortë në Facebook.

“Sinqerisht, nëse bëhet për herë të tretë tema “Shqipëri-Kosovë” në “Opinion” unë do të ndahem nga Vesa Luma”.

Ai ka postuar këtë status duke e shoqëruar me emoji të qeshura, por përveç humorit duket se është bezdisur nga trajtimi i të njëjtës çështje më shumë se njëherë.

Të gjithë e dinë se Big Basta dhe Vesa Luma janë çifti midis Shqipërisë e Kosovës dhe Vesa ka një përgjigje për statusin e Big-ut.

“Hahaha, badihava. E kemi lënë dikë trashëgimi të dashurisë Kosovë/Shqipëri”,- përgjigjet mes batutash këngëtarja./Blitz.al/

bigu

Komento
Shperndaje