Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Beyonce shpreh hapur xhelozinë për Jay Z. Acarohet me aktoren: Hiqi duart nga gjoksi i burrit tim!

Beyonce shpreh hapur xhelozinë për Jay Z. Acarohet me aktoren: Hiqi duart nga gjoksi i burrit tim!
February 13
14:31 2018

Ndoshta nuk e kemi ditur më parë, po Beyonce është xheloze për burrin e saj, madje nuk i pëlqen aspak fakti që atij ti afrohet një femër tjetër. Mikja e saj Tiffany Haddish ka treguar për një rast kur këngëtarja ka shprehur hapur xhelozinë e saj. Ajo tregoi kur gjatë një feste pas koncertit të Jay Z, Beyonce ka paralajmëruar një grua mos ti afrohet atij.

Gruaja në fjalë, një aktore e njohur ka prekur reperin në kraharor teksa po bisedonin. Por qëndrimi i Beyonce ka lënë të kuptohej se ajo po mendonte ti thoshte “ku*vë” por nuk e ka bërë këtë. I është afruar aktores e i ka thënë “Hiqi duart nga gjoksi i burrit tim”.

Më tej Haddish ka thënë se biseda është acaruar por nuk ka dashur të tregojë më tej./Blitz.al/

Komento

Shperndaje