Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Beyonce” shpallet “Mbretëresha e mbrëmjes së maturës”

“Beyonce” shpallet “Mbretëresha e mbrëmjes së maturës”
May 18
17:58 2016

Beyonce u shfaq në “Met Gala”-në e vitit të kaluar me një fustan transparent të Givenchy dhe me modelin e flokëve “bishtkali”, duke na surprizuar të gjithëve.

Epo, dikujt i ka pëlqyer aq shumë saqë ka vendosur ta rikrijojë look-un e Queen B për mbrëmjen e saj të maturës.

India Ross, një gjimnaziste nga St. Louis, është shfaqur në mbrëmjen e saj të maturës me një fustan e look tepër të ngjashëm me atë të Beyonce-s në “Met Gala 2015”.

Fustani nuk ishte edhe aq transparent dhe aq i arrirë sa i artistes, por aq ka mjaftuar për ta shpallur Ross-in “Mbretëreshën e mbrëmjes”.

Etiketimet
Shperndaje