Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Beyonce-n nuk e ndal asgjë… as stuhia!

Beyonce-n nuk e ndal asgjë…  as stuhia!
September 30
17:02 2016

Që Beyonce nuk ndalet para asgjëje, kjo është e ditur, por që do t’i rezistonte edhe stuhisë, këtë nuk e dinim.

Ajo ka mbajtur mbrëmjen e kaluar një koncert në Philadelphia, por ndryshe nga ç’pritej, një stuhi e fuqishme dhe reshje të dendura shiu ka nisur pak minuta para se të fillonte koncerti. Artistja 35-vjeçare jo vetëm që nuk e ka ndaluar show-n, por e ka vazhduar pa humbur asnjë notë e asnjë lëvizje.

Epo, nëse dikush mund të dyshonte për titullin “Mbretëreshë” apo “Pasardhësja e Michael Jackson” ja provat për t’i shuar të gjitha dyshimet. /Blitz.al/

Bey

ctmkwnnvuaaq3sn

ctmztzcxgaafgbw

Beyonce

yonce

Shperndaje