Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Shikoni fotot e mrekullueshme të vajzës së Beyonce

Shikoni fotot e mrekullueshme të vajzës së Beyonce
March 21
11:34 2016

Në blogun e saj, Beyonce ka postuar një koleksion fotosh të adhurueshme nga festa  pranverore me çaj, së bashku me të bijën  Blue dhe motrën Solange. Fotografitë shumëngjyrëshe kanë në sfond Blue – të veshur me një fustan ngjyrë roze të ndezur. Në kokë ajo mban një kurorë lulesh dhe pranë saj ndodhen dy lepuj dekorativë. Ajo ka postuar edhe një foto të sajën ku duken qartazi filxhanët e çajit të dekoruar. Beyonce, natyrisht, nuk e ka problem të ndajë me miqtë e saj copëza nga jeta familjare.

Etiketimet
Shperndaje