Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Beyonce bën bashkë yjet e Hollywood-it në Los Angeles

September 16
19:22 2016

Nëse është dikush që gëzon respektin dhe admirimin e shumë yjeve të Hollywood-it, ajo është Beyonce.

Mbrëmjen e kaluar, artistja 35-vjeçare ka mbajtur një koncert në stadiumin “Dodger”, Los Angeles, ku përveçse ka performuar për mijëra fansa, ka bërë bashkë edhe shumë personazhe të njohur.

Lista e VIP-ave që ishin të pranishëm në “Dodger Stadium” përfshin miken e ngushtë të këngëtares së “Formation”, Gwyneth Paltrow, Vin Diesel, çiftin Tatum, Amy Schumer, Katy Perry, Sia, Laverne Cox etj.

Më poshtë do t’ju tregojmë të gjitha postimet e këtyre personazheve gjatë koncertit të “The Formation World Tour”:

 

????????

A photo posted by Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) on

⭐️??

A photo posted by Jenna Dewan Tatum (@jennaldewan) on

Tell them B?

A video posted by Lea Michele (@msleamichele) on

Playing it cool. Photo by @guyoseary

A video posted by @amyschumer on

I got in #Formation again last night. I was slayed again in the name in the church of @beyonce. Yasss Gawd!

A video posted by laverne cox (@lavernecox) on

Taking the little ones to their first concert… All love.

A photo posted by Vin Diesel (@vindiesel) on

Shperndaje