Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Besniku i NRG Band i jep fund beqarisë, por arsyeja e vërtetë ka qënë shtatëzania e bashkëshortes së tij

Besniku i NRG Band i jep fund beqarisë, por arsyeja e vërtetë ka qënë shtatëzania e bashkëshortes së tij
October 05
09:57 2017

Besnik Qaka  ka kurorëzuar në martesë lidhjen e tij me Lolita Begollin. Dasma e tyre u përfolë gjatë në media, ashtu siç ndodhi me çdo eventi të këtij lloji kohët e fundit.

Por mesa duket diçka tjetër ka qenë aryse e martesës së shpejtë të çiftit. Burime të Revistës Kosovarja kanë bërë me dije që bashkëshortja e Besnikut është në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Por sido që të jetë  puna ne i urojmë çiftit jetë të lumtur dhe me shumë trashëgime brez pas brezi.

Kjo është fotoja e fundit e çiftit pas dasmës ku ata duken shumë të dashuruar./Blitz.al

 

Komento
Shperndaje