Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Besnik Qaka: Ja pse do të bëja pakt me djallin

Besnik Qaka: Ja pse do të bëja pakt me djallin
October 15
21:06 2016

I ftuari i radhës në rubrikën “Alfabet” të emisionit “Thumb” ka qenë këngëtari Besnik Qaka. Përballë pyetjeve të gazetarit, Besniku ka dhënë versionin e tij të alfabetit.

Një nga pyetjet e rubrikës ka qenë se për çfarë do të bënte pakt me djallin.

“Pakt me djallin do të bëja për vdekjen”,- është shprehur këngëtari.

NRG Band kohët e fundit kanë publikuar këngën e tyre të re me titull “Mos ma le fajin”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku./Blitz.al/

Shperndaje