Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Besi feston ditëlindjen, Xhensila shkruan: Dashuria ime…

Besi feston ditëlindjen, Xhensila shkruan: Dashuria ime…
November 20
09:34 2016

Është një ditë speciale kjo e sotmja për aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili mbush plot 31 vjeç.

Krahas komenteve të shumta nga ndjekësit e tij, sigurisht që nuk mund të mungonte edhe urimi i të fejuarës së tij, këngëtares Xhensila Myrtezaj, me të cilën do të martohet vitin që vjen.

Xhensila ka postuar në “Instastory”-n e saj një video të shkurtër nga festa e ditëlindjes së Besit, ku shkruan:

“Dashuria ime, edhe 100!”

Në videon e publikuar prej saj fokusohet torta e veçantë e ditëlindjes, e cila ka disa fotografi të Besit ndër vite dhe me njerëzit e tij më të dashur, si dhe frazën “Rrno vetëm për me tregue”, të cilën aktori e bëri tatuazh në trupin e tij para pak javësh.

Sigurisht që pjesë e videos është edhe vetë Besi, i cili dëgjohet të flasë anglisht… /Blitz.al/

besi4

besi1

 

besi3

Shperndaje