Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Besi dhe Xhensila marrin një dedikim special

May 26
12:20 2016

Futbolli është sporti më i ndjekur në botë  dhe pothuajse çdo njeri ka një skuadër të zemrës. Bes Kallaku, aktori i show-t humoristik “Portokalli”, na ka treguar se është tifoz i skuadrës italiane, Romës. Jo vetëm ai, por edhe e fejuara, Xhensila Myrtezaj, duket se është “infektuar” nga kjo simpati e aktorit për këtë skuadër dhe specifikisht për kapitenin e saj. Françesko Totti është kapiteni i skuadrës së Romës dhe një nga figurat më të njohura të futbollit italian.

Ditën e djeshme, Xhensila dhe Besi, secili në llogaritë e veta në rrjetet sociale, kanë shpërndarë për fansat një dhuratë që Totti u kishte bërë: një bluzë të firmosur me emrat e të dyve.

“Grazie Franqesko, trujt Zoti, e kam shok të ngushtë… Skifteri”,- ka shkruar Besi.

“Fanella e Totti-t. Një nënshkrim prej tij për mua dhe Besin”,-është shprehur Xhensila.

Shperndaje