Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Besës i dërgojnë lule çdo javë. Ja cili është dhuruesi…

Besës i dërgojnë lule çdo javë. Ja cili është dhuruesi…
September 24
20:30 2016

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka dashur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një surprizë të bukur që i vjen shumë shpesh.

Ajo ka postuar një fotografi të një buqete me lule shumëngjyrëshe, në krah të së cilës shkruan se babai i saj – biznesmeni dhe politikani Koço Kokëdhima – i dërgon çdo javë një të tillë për t’i kujtuar asaj dashurinë e tij.

“Babai më dërgon çdo javë një buqetë me lule vetëm për të më kujtuar dashurinë e tij dhe mënyrën se si një grua duhet trajtuar. Faleminderit! Të dua, babi!” – shkruan Besa në gjuhën angleze. /Blitz.al/

Shperndaje