Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Besa “nuk e la të binte” Elinelin

Besa “nuk e la të binte” Elinelin
May 20
21:50 2017

Mbrëmjen e djeshme në finalen e “The Voice”, Besa Kokëdhima dhe Elinel debutuan për herë të parë bashkëpunimin e tyre. Edhe pse performanca u shoqërua nga një incident i vogël pasi Elinel nuk u ngjit në skenë për të kënduar me Besën, të gjithë ata që e dëgjuan me siguri e shijuan këngën që Besa performoi dje “live”. Vetëm pak minuta më parë është publikuar videoklipi i këngës “Mos m’le me ra”. Si  çdo klip i Besës apo Elinel, gjithçka është menduar deri në detaje. Teksti flet për një histori dashurie e cila mban emrin e Besës, Elinelit dhe Timo Fllokos. Muzika është produksion i Three Dots nga Kledi Bahiti dhe Dj Vicky. Për më shumë ndiqni klipin./Blitz.al/

Share