Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Besa Kokëdhima merr dedikimin më të bukur në botë…

Besa Kokëdhima merr dedikimin më të bukur në botë…
November 18
19:50 2016

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka ndarë një pusullë mjaft intime me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo është tejet e rezervuar për sa i përket jetës  private, por këtij dedikimi të shkruar me kaq dashuri nuk mund t’i rezistonte pa e postuar në profilin e saj në Instagram.

Babai i saj, ish-deputeti Koço Kokëdhima, i ka dërguar asaj një buqetë me lule të shoqëruar me një pusullë në të cilën shkruan:
“E shtrenjta Besa ime, po të dërgoj këto lule për të të përcjellë dashurinë time të pakufishme me besimin tim të palëkundur që kam për ty. I yti për jetë”, – përfundon pusulla e Kokëdhimës.

Por edhe këngëtarja ka një mesazh për idhullin e saj, duke i thënë publikisht se e do shumë. /Blitz.al

 

I love you dad

A photo posted by Besa (@besaofficial) on

Komento
Shperndaje