Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bes Kallaku: Kur dita nis me dashurinë që të ka rritur

Bes Kallaku: Kur dita nis me dashurinë që të ka rritur
October 29
15:06 2016

Gjyshja e Bes Kallakut është një personazh i njohur nga të gjithë. Përveç fotove të shumta që poston Besi në rrjetet sociale, ajo ka qenë protagoniste edhe në videoklipin e këngës “Skifterat”.

Komediani flet gjithmonë me shumë dashuri për gjyshen dhe nuk ngurroi që ta njihte atë edhe me fansat. Ai ka postuar përsëri një foto me të në Facebook dhe shkruan: “Kur dita nis me dashurinë që të ka rritur”.

Gjyshja është një person shumë i veçantë në jetën e Bes Kallakut dhe lidhja mes tyre bëhet gjithnjë e më e fortë./Blitz.al/

gjini

Komento
Shperndaje