Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bes Kallaku: Çfarë ka Çiljeta më shumë se unë?”

Bes Kallaku: Çfarë ka Çiljeta më shumë se unë?”
June 09
12:42 2016

Lajmi se këngëtarja Çiljeta Xhilaga do të zvogëlonte gjoksin bëri zhurmë në mediat online. Çili u kujdes që të na informonte për detajet, para dhe pas ndërhyrjes dhe të gjithë ishin gjithë sy e veshë për “rënien e këtij miti”(lexo këtu). Besart Kallaku, aktori i “Portokallisë”, ka sjellë versionin e tij të “operacionit të gjoksit” duke ironizuar dhe sjellë me humor foto të versionit të tij.  “Më uroni fat, po futem ta zvogëloj. Tani e mbrapa no more big… Me berberin më të mirë në Itali. Çfarë  ka Çiljeta më shumë se mu…”- ka shkruar Besi bashkangjitur postit.

Shperndaje