Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Berisha lavdëron Berishën dhe zbulon tersin e kombëtares

Berisha lavdëron Berishën dhe zbulon tersin e kombëtares
June 11
17:51 2016

Nuk kishte si të mungonte edhe mendimi i deputetit dhe ish-kryeministrit Berisha lidhur me ndeshjen e kombëtares sonë me atë zviceriane.

Ai ka përdorur Facebook-un për të shprehur mendimin e tij lidhur me ecurinë e lojës, shkakun e humbjes dhe mbi të gjitha: tersin!

“Loja e kuqezinjve dinjitoze. E grabitën ndeshjen me ndihmën e arbitrit.
-Prania e Edi Dramës në stadium duhet të ndalohet deri në fund të kampionatit. është ters, antifat!
-Berisha deri tani superportier!
Shpresat janë reale!! Sb”, – shkruan Sali Berisha në profilin e tij në Facebook.

Etiketimet
Shperndaje