Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bëni një xhiro nga Angela Martini! Modelja na tregon “7 shpirtrat” e saj në mënyrën më seksi dhe provokuese

Bëni një xhiro nga Angela Martini! Modelja na tregon “7 shpirtrat” e saj  në mënyrën më seksi dhe provokuese
May 21
17:30 2018

Angela Martini është një nga vajzat më të bukura shqiptare, më seksi, më provokuese dhe të veçanta në llojin e saj. Ndryshe nga modelet e tjera që synojnë të jenë në pasarelat më të njohura në botë, Angela e ka kaluar këtë etapë e ka vendosur të bëjë një lloj tjetër karrierë tërësisht vetjake dhe të përqëndruar në vetreklamimin e  saj si modele.

Pak ditë më parë ajo ka nisur të lançojë projektin e saj “7 Soules” të cilët i ka publikuar për çdo ditë nga një.

7 Soul names . 7 Days . 7 Videos Directed by @ivakozeli

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on

Pas mini-filmave eros-aksion që publikoi me bashkëshortin e  saj, Dragos Savulescu modelja është rikthyer me disa video që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Qëllimi i Anxhelës ka qenë një; të godasë që në shikimin e parë me secilin nga 7 projektet e saj të quajtur: “Priest” , “Artisan”,  “Sage”, “Server”, “Scholar”, “King” dhe “Warrior”. Deri tani ajo ka publikuar 6 prej tyre dhe në secilin duket më seksi dhe provokuese se kurrë.

Në 5 prej tyre ajo del e veshur vetëm me bikini  ose rroba banje që dukshëm kanë për qëllim të nxjerrin sa më në pah format e saj të trupit, vithet gjoksin, këmbët. Gjithçka është menduar deri në detaje prej saj dhe Angelës nuk mund t’i gjesh asnjë defekt apo kritikë ku ta shash kur vjen puna tek qëllimi që ajo i ka vënë vetes; të tregojë 7  shpirtra në mënyrën më seksi të mundshme.

Bëjeni një xhiro nga Instagram-i i modeles shqiptare dhe do të kuptoni se ajo jo vetëm që nuk ëhstë zhdukur por ka zgjehdur të vijë ndryshe./Blitz.al/

Komento
Shperndaje