Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ben Affleck dhe Jennifer Garner – një fëmijë mund të shpëtojë martesën

Ben Affleck dhe Jennifer Garner – një fëmijë mund të shpëtojë martesën
September 02
15:28 2016

Ben Affleck dhe Jennifer Garner janë ndarë verën e kaluar, por ndërkohë që divorci ka ngecur ai është kthyer përsëri në shtëpinë e tij.

Së fundmi thuhet se 43-vjeçarja është shtatzënë. Ben dhe Jen kanë filluar të kalojnë më shumë kohë së bashku për të shpëtuar martesën e tyre dhe kanë kuptuar se ndiejnë ende për njëri-tjetrin.

Sipas disa burimeve pranë çiftit thuhet se Jen është e gatshme të ngelet shtatzënë për të shpëtuar martesën e tyre dhe dëshiron vetëm të shohë nëse Ben mund të mbajë premtimet. Në anën tjetër, Ben është paksa skeptik, gjë që e bën pak të vështirë martesën e tyre. Nuk ka ende asgjë të sigurt për shtatzëninë e Jennifer./Blitz.al/

Komento
Shperndaje