Blitz

 Breaking News

Bella Hadid feston ditëlindjen me familjen dhe Dua Lipën

Bella Hadid feston ditëlindjen me familjen dhe Dua Lipën
October 10
16:13 2019

Ditën e djeshme, Bella Hadid, ka festuar 23-vjetorin e saj të lindjes.

Modelja e famshme botërore vendosi ta festonte këtë ditë të veçantë vetëm me personat më të afërt për të, dhe gjejeni çfarë? Dua Lipa është gjithashtu pjesë e listës!

Ajo është fotografuar në New York me motrën e saj, Gigi-n, mamanë Yolanda dhe me kunatën, këngëtaren shqiptare e cila mesa duket tashmë konsiderohet pjesë e familjes.

Sikurse shihet edhe në fotot e publikuara marrëdhënia mes këngëtares dhe familjes së të dashurit të saj, Anwar-it është shumë e mirë, ndryshe nga sa është aluduar shpesh në media.

Dua ishte gjithashtu e pranishme edhe në ceremoninë e varrimit të gjyshes së tyre disa javë më parë./Blitz.al/

Share