Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Belen Rodriguez nuk mbahet, poston foto të të pasmeve kur ishte vetëm 15-vjeçe

Belen Rodriguez nuk mbahet, poston foto të të pasmeve kur ishte vetëm 15-vjeçe
January 12
17:32 2018

Belen Rodriguez ka postuar një foto të fundshpinës së saj kur ishte vetëm 15 vjeç dhe ka shkruar me ironi se ajo është mësuar tashmë me fortuna të shumta. Disa ditë më parë në rubrikën “Fakte dhe rifakte” të Striscia la Notizia, Gery Scotti ka bërë shaka me ndërhyrjet e Rodriguez.

Në rrjetet sociale menjëherë  ka nisur një fushatë “stop ndërhyrjeve” dhe Belen ka replikuar me ironi duke postuar foton e saj me hashtagun #ironi #15-vjeç #babybely

Sipas “Novella 2000” disa miq afër Belenit i kanë thënë asaj që mos të bënte ndërhyrje kirurgjike pasi ajo disa herë i është drejtuar mjekëve kirurg, dhe herën e fundit i besoi verbërisht nje mjeku Venecian.

Ylli Italian është kthyer kohët e fundit nga një udhëtim me të dashurin e saj Andra Iannone dhe djalin e tyre Santiago. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje