Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Bëhuni gati! Të pasmet e Nicki-t dhe Iggy-t do të pushtojnë të premten!

Bëhuni gati! Të pasmet e Nicki-t dhe Iggy-t do të pushtojnë të premten!
March 23
18:56 2017

Ato të dyja janë padyshim dy reperet më të mira e më të fuqishme të momentit në Hollywood.

Pas një mungese prej disa muajsh, Iggy pritet të publikojë klipin e saj më të ri të titulluar “MoBounce”. Nga “cover”-i zyrtar i këngës kuptojmë që kënga do të jetë për të pasmet.

Nga ana tjetër, Nicki Minaj ka lajmëruar në Instagram-in e saj personal se nesër pritet të dalë bashkëpunimi i saj me David Guetta dhe Lil’ Wayne, i titulluar “Light My Body”. Dhe si çdo këngë e Minaj, edhe në këtë nuk do të lërë pa përfshirë të pasmet e saj.

Duke qenë se asnjëra prej vajzave nuk vuan për të pasme, mund të themi se e premtja do të quhet e premtja e “nxehtë”!

Epo, deri nesër le të kënaqemi me “Swalla”! /Blitz.al/

 

Catch me this morning on @Beats1Official with @ZaneLowe at 9:30AM LA/12:30PM NY/4:30PM UK. apple.co/Beats1Times

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on

Share