Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bëhuni gati për projektin e radhës së Sia-s!

Bëhuni gati për projektin e radhës së Sia-s!
October 02
15:06 2016

Një lajm i mirë për të gjithë fansat e Sia-s: Artistja do t’ju “qerasë” me këngë të reja.

Pas suksesit që pati me “Alive” dhe “Cheap Thrills” e pas publikimit të bashkëpunimit me Kendrick Lamar, “The Greatest”, Sia po bëhet gati të publikojë një version tjetër të albumit “This Is Acting”, “Deluxe Edition”.

Përveç hiteve si “Alive”, “Bird Set Free” dhe “Unstoppable”, ky album i përpunuar do të sjellë këngët “Confetti”, “Midnight Decisions”, “Jesus Wept”, një remix i “Move Your Body” me Alan Walker dhe një version solo të “The Greatest”.

Boll shpenzuat, kurseni tashmë për këngët e reja të Sia-s, pasi ajo nuk zhgënjen kurrë! /Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Sia
Shperndaje