Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Befason Rita Ora, këndon nudo për fansat e saj!

Befason Rita Ora, këndon nudo për fansat e saj!
January 04
10:39 2017

Zakonisht një pjesë e madhe e njerëzve këndojnë gjatë kohës që bëjnë dush dhe kjo nuk është diçka e re. Madje këtë gjë e bën edhe vetë Rita Ora.

Disa orë më parë, këngëtarja ka postuar disa video në vaskë duke kënduar. Por është e sigurt se duke parë Ritën nudo askush nuk mund ta ketë mendjen te zëri i saj.

Edhe pse ajo ka tentuar të mbulojë bustin e saj me pjesën e gjunjëve, nuk është aspak e vështirë për t’u dalluar se ajo është duke bërë dush. Rita shkruan “bath life” (jeta e tualetit) duke e bërë akoma më të qartë vendndodhjen e saj.

Mund të themi se kjo nuk është hera e parë që këngëtarja poston foto nudo./Blitz.al/

ri

rii

 

Shperndaje