Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit
 • Tronditen bizneset Call Center. Kalohet ligji i ri nga senati italian Asaj që i frikësoheshin të gjitha bizneset shqiptare të Call Center sapo ka ndodhur. Senati italian ka miratuar sot ligjin për bizneset Call Center që operojnë jashtë territorit italian dhe...
 • CIA vjen në Tiranë Drejtori i CIA-s (Central Inteligence Agency) amerikane, John Brennan, ka mbërritur në Tiranë, ku është takuar me presidentin Nishani e kryeministrin Rama. Mësohet se Brennan ka diskutuar me autoritetet tona...
 • Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një tjetër operacion i karabinierisë italiane në zonën e Ternit në Itali ka shkatërruar një bandë shqiptarësh që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Shqiptarët e moshave 37 dhe 34-vjeçare...
 • Ukrainë, nuk shkuan për ta zëvendësuar, vdes i ngrirë ushtari… I priti ushtarët e tjerë për një kohë të gjatë, me shpresën se nga momenti në moment do të vinin për ta zëvendësuar, por askush nuk u shfaq. Kështu humbi...
 • LIBRA dorëzon në Kuvend nismën për minimumin jetik Partia e krijuar një muaj më parë, LIBRA, ka dorëzuar në Kuvend një nismë për minimumin jetik. Kjo nismë u prezantua nga deputetja e kësaj partie, Mimoza Hafizi, e cila...
 • Lutfi Dervishi: Gazetarët sot u ngjajnë hienave! Në një shkrim të tij, analisti Lutfi Dervishi ka trajtuar aktualitetin në Shqipëri në këto momente dhe mënyrën e pasqyrimit të lajmeve të përditshme nga mediat në vend, çka sipas...
 • Laborantët-Beqajt: Tërhiqu nga koncesioni! Laborantët që operojnë në spitalet shtetërore shqiptare kanë protestuar në shumicën dërrmuese të spitaleve tona, duke i kërkuar ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, të tërhiqet nga dhënia me koncesion e...
 • Rama ironizon PD-në. Komentuesja: Një surrat keni të gjithë ju   Kryeministri Rama ka ironizuar PD-në dhe kreun e saj Basha përmes një statusi në Facebook-un e tij personal. “Gënjej unë, gënjen BE, gënjejnë SHBA-të, gënjejnë të gjithë veç Lulit...
 • Basha takon Merkel Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka takuar kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë punimeve të Kongresit të Partisë që Merkel drejton në Gjermani. Basha e ka falënderuar kancelaren për ndihmën...
 • Krujë, gjendet i vdekur në banesë 40-vjeçari Një 40-vjeçar nga Kruja është gjendur i pajetë në banesën e tij. I identifikuar si Tonin Dobrozi, viktima raportohet se nuk ka pasur shenja dhune në trup dhe sipas ekspertizës...

Bebe Rexha “në panik”: Shpresoj që këtë herë të mos e djallos!

Bebe Rexha “në panik”: Shpresoj që këtë herë të mos e djallos!
October 21
15:32 2016

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, do të jetë prezantuesja e “MTV EMA” këtë vit dhe ky lajm ka bërë jo pak bujë në të gjitha portalet dhe rrjetet sociale. Sigurisht kjo nuk është një arritje e vogël kur mendojmë se Bebe Rexha nuk ka shumë kohë që është pjesë e muzikës ndërkombëtare.

Duket se edhe vetë ajo është mjaft e emocionuar nga kjo detyrë shumë e bukur që i është besuar, por sigurisht duke qenë se ka edhe një peshë të madhe mbi supe, Rexha ndjen edhe një lloj frike për performancën e saj në datën 6 nëntor, kur do të mbahet edhe eventi.

“Akoma s’mund ta besoj që do të jem prezantuesja e “MTV EMA” për këtë vit. Shpresoj të mos e djallos këtë herë”, – ka thënë plot sinqeritet këngëtarja me origjinë shqiptare ndërkohë që ndjekësit e saj të shumtë e kanë inkurajuar duke i thënë se ajo do t’ia dalë mjaft mirë. /Blitz.al/

bebe-rexha

Komento
Shperndaje