Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bebe Rexha gati surprizën e rradhës, 2018-ta është viti i këngëtares shqiptare

Bebe Rexha gati surprizën e rradhës, 2018-ta është viti i këngëtares shqiptare
December 06
22:10 2017

Ajo i ka suprizuar të gjithë duke u bërë vajza e parë në botë që kryeson listën e Billboard për muzikën “Country”. Rexha përveç koncerteve dhe prezantimeve ka publikuar edhe mini albumin e saj të tretë “All your fault pt.2”

Viti 2018-të  do të nisë për Beben me mini albumin e katërt, i cili do të publikohet në mesin e vitit të ardhshëm dhe do të mbaj titullin “Expectations”

Një tjetër projekt shumë i rëndësishëm për këngëtaren me origjinë shqiptare i cili po  pritet me padurim edhe nga fansat është bashkëpunimii saj me Rita Orën dhe Charli XCX. Ata do të sjellin një këngë  me titull “Girls” dhe flitet që do të jetë një sukses i vërtetë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje