Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Beatrix Ramosaj e dashuron pa fund… dhe jo, nuk bëhet fjalë për të dashurin

Beatrix Ramosaj e dashuron pa fund… dhe jo, nuk bëhet fjalë për të dashurin
November 30
13:34 2016

Beatrix Ramosaj duket se i pëlqen shumë tatuazhet. Përmes një postimi në Instagram, ajo na ka treguar tatuazhin e saj të ri. Bëhet fjalë për një trëndafil, të cilin ajo e ka bërë në pjesën e parakrahut të djathtë.

“Ai që nuk guxon të shtrëngojë gjembin, asnjëherë nuk duhet të dëshirojë trëndafilin”,- shkruan Beatrix bashkangjitur fotos.

Këngëtarja duket shumë bukur me tatuazhin e ri dhe ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit e saj në rrjete sociale. /Blitz.al/.

beatrix2 betarix-copy

Komento
Shperndaje