Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Beatrix Ramosaj bën bilancin e ndjekësve, ja nga cili vend janë ata më të “zjarrtët”

Beatrix Ramosaj bën bilancin e ndjekësve, ja nga cili vend janë ata më të “zjarrtët”
October 19
17:21 2016

Si shumë personazhe të njohur, edhe Beatrix Ramosaj ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

Ndonëse nuk ka qenë shumë aktive kohët e fundit në muzikë, Trixa ka shumë fansa dhe plot 196 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Për këtë arsye, Beatrix ka postuar në Insta Story  disa statistika në lidhje me moshën  dhe vendndodhjen e tyre. Shumica e tyre janë të moshës 18-24 nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia. Bashkangjitur me foton, Beatrix ka shkruar: “Ju dua djema”.

Ndonjëherë jo domosdoshmërisht duhet të bësh diçka për të pasur vëmendjen e të tjerëve, mjafton vetëm imazhi që ke krijuar dhe fansat e tu do t’i kesh gjithmonë pas vetes./Blitz.al/

bea beaa

Shperndaje