Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bashkëpunimi më i nxehtë i verës do të kushtojë 20,000 euro!

June 24
17:05 2018

 

Vera sapo ka nisur e bashkë me të edhe sezoni i “nxehtë” i këngëve të reja shqiptare.

Mjaft artistë kanë publikuar disa prej projekteve të tyre tashmë, si Flori Mumajesi. Getoar Selimi, Ledri, Capital T etj, por bashkëpunimi më i “nxehtë” përsa i përket klipeve duket se do të vijë së shpejti.

Bëhet fjalë për Fjolla Morinën dhe Ingrid Gjonin.

Sipas Prive, dy këngëtaret do të vijnë në një bashkëpunim mjaft eksplicit. Po të njejtave burime thuhet se klipi do të jetë mjaft i nxehtë dhe do të kushtojë plot 20 mijë euro.

Tani, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim çfarë të do të sjellin Fjolla dhe Ingridi. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje