Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Barbara Berlusconi sërish shtatzënë

Barbara Berlusconi sërish shtatzënë
May 03
18:08 2016

Skuadrës së Milanit i shtohet një tifoz i ri!

Sipas asaj që raporton revista e përjavshme “Chi”, Administratorja e Deleguar – Barbara Berlusconi do të bëhet sërish nënë!

Pas Alessandros 8-vjeçar dhe Edoardos 6-vjeçar, Barbara do të presë një tjetër fëmijë nga i fejuari i saj prej 3 vitesh tashmë, Lorenzo Guerrieri!

Më në fund një lajm i gëzueshëm edhe për Presidentin e Milanit Silvio Berlusconi, i cili po kalon një situatë të vështirë këto vite për shkak të rezultateve të dobëta të skuadrës. Për këtë ka menduar vajza e tij e cila do ta bëjë të atin gjysh të 10 nipërve e mbesave!

Komento
Etiketimet
Shperndaje