Blitz

 Breaking News

“Baby shower” për fëmijën e katërt, Kim Kardashian organizon festën me temë: “Kanabis”

“Baby shower” për fëmijën e katërt, Kim Kardashian organizon festën me temë: “Kanabis”
April 28
20:46 2019

Kim Kardashian pret të bëhet nënë e fëmijës së saj të katërt, dhe së fundmi ka organizuar një “babyshower” me një temë të veçantë.

Miqtë dhe të afërm të familjes Kardashian- West u mblodhën për të festuar të shtunën pritjen e fëmijës së katërt, një djalë i cili do të vijë së shpejti në jetë përmes një nëne “surrogate”.

Festa titullohej “CBD & Meditation” kishte si temë kanabisin dhe meditimin.

“Pra, duke qenë se unë jam e frikësuar dhe fëmija po vjen për dy javë, kam menduar se nuk ka mënyrë më të mirë për të festuar se sa me pak CBD”- u tha Kim të ftuarve mes të cilëve  Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Chrissy Teigen, Paris Hilton, Larsa Pippen, Olivia Pierson dhe shumë emra të tjerë të njohur.

“CBD” i njohur ndryshe si cannabidiol, është përbërësi që gjendet në bimën e kanabisit, i njohur për nxitjen e relaksimit dhe përdoret në një sërë produktesh për shëndetin dhe bukurinë. /Blitz.al/

Share