Blitz

 Breaking News

Baby Gee sfidon Edi Ramën… për President?!

Baby Gee sfidon Edi Ramën… për President?!
May 15
10:22 2019

Protestat e fundit në Tiranë kanë shqetësuar njerëzit dhe madje shumë prej tyre kanë vendosur të reagojnë publikisht. Një ndër ta ka qenë edhe këngëtarja e njohur Baby Gee, e cila ka bërë një video në makinë të cilën ja ka dedikuar kryeministrit Edi Rama.

Ose më saktë, ajo i ka bërë një “diss” Ramës dhe përbri videos shkruan: “Mendoj se do të jemë vajza e parë Presidente në Shqipëri. Edi Rama ke konkurrencë sepse unë jam e lodhur nga këto protesta”.

Por duke tentuar ti bëj diss Ramës, këngëtarja sap oi ka hapur punë vetes me gafën e saj. Sepse mesa duket ajo nuk e ka të qartë që Rama është kryeministër dhe Ilir Meta është president./Blitz.al/

 

Share