Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Babi do të shumë krenar për ty”, – këngëtarja shqiptare uron motrën e saj gazetare!

May 21
20:19 2018

Lidhja mes dy motrave është nga marrëdhëniet më të forta që mund të krijohen e kjo forcohet akoma dhe më shumë nga ikja nga kjo botë e një prej pjesëtarëve të familjes.

Kjo ka ndodhur edhe me këngëtaren e njohur nga Kosova, Flaka Krelani.

Motra e saj, Qeqa është gazetarja më e re sportive në një prej televizioneve në Kosovë dhe ditën e parë të punës ka marrë edhe një urim nga e motra, Flaka.

“Babi do të ishte shumë krenar për ty”, – shkruan Flaka në foton ku shfaqet e motra në lidhje direkte. “E di që shumë krenar atje lart!”.

Tashmë na mbetet veçse t’i shohim të dyja motrat në një intervistë së bashku! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje