Blitz

 Breaking News

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo prezanton partneren!

Baba për herë të tretë, Kastro Zizo prezanton partneren!
January 16
17:06 2020

Në “Kënga Magjike 2019”, Kastro Zizo zbuloi ekskluzisht se do të bëhet baba për herë të tretë,  teksa edhe prezantoi këngën konkuruese “Pema e jetës”.

Më pas teksa kishte të ftuar gazetaren Genta Hodo në “Late Night Show”, kjo e fundit e vendosi në “siklet” Kastron çfarë e detyroi këtë të fundit të zbulonte gjininë e foshnjes, djalë.

Për partneren e Kastros nuk dinim asgjë, por në këtë foto të postuar në rrjetin e tij social Instagram, Kastro prezantoi për herë të parë partneren e cila shihet me barkun e rrumbullakosur. Duhet thënë që shkojnë shumë, siç e shihni dhe në foton e cover-it të lajmit.

Share