Blitz

 Breaking News

Baba për herë të dytë! Blendi Salaj na prezanton me të bijën e porsalindur

Baba për herë të dytë! Blendi Salaj na prezanton me të bijën e porsalindur
August 14
09:20 2019

E ku ka më të lumtur se një baba në ditët e para të ardhjes në jetë të një fëmije!  Në shtëpinë e Blendi Salajt dhe bashkëshortes së tij Anora ka gëzim sepse gfamiljes së tyre i është shtuar një pjesëtare e re.

Blendi është bërë baba për herë të dytë, tashmë edhe i një vajze të cilën çifti e ka quajtur Era.

Vetë gazetari ndau me ndjekësit e tij në Instagram lajmin e bukur se është bërë sërish baba, duke publikuar foton e parë të së bijës.

Anora mbante në krahë të voglën buzë detit ndërkohë që Blendi u ka shkrepur këtë foto të mrekullueshme.

 

View this post on Instagram

 

My beautiful wife and newborn baby girl #Era catching the breeze off the #Adriatic. Era is our second child. ♥️♥️ @anoratopi

A post shared by Blendi Salaj (@blendisalaj) on

“Gruaja ime e bukur dhe vajza e vogël e sapolindur, Era, duke kapur flladin e Adriatikut. Era është fëmija ynë i dytë.”-shkruan gazetari bashkangjitur fotos.

Era është fëmija i dytë i Blendit dhe Anorës pasi çifti ka edhe një djalë të quajtur Brian. Ne i urojmë vogëlushes jetë të gjatë./Blitz.al/

Share