Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aurela Hoxha sfidon të ftohtin! Pozon në plazh me të brendshme…

Aurela Hoxha sfidon të ftohtin! Pozon në plazh me të brendshme…
November 24
19:52 2016

Aurela Hoxha është një nga fotomodele e cila nuk njeh vështirësi në profesion dhe që thyen të gjitha barrierat që i dalin përpara.

Këtë po e tregon edhe me projektin e ri, për të cilin po bën një set fotografik në bregdet e veshur me të brendshme pranë një kali.

“Duke punuar për një projekt fantastik! Së shpejti!” – shkruan Aurela përbri fotos së publikuar në Instagram.

Tashmë le të presim publikimin e setit të ri, i cili me siguri do të na surprizojë. /Blitz.al/

 

 

working for a amazing project! Soon ?

A photo posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Shperndaje