Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aurela Hoxha: “Me ish-in jam lidhur vetëm për letra”

Aurela Hoxha: “Me ish-in jam lidhur vetëm për letra”
September 30
21:41 2016

E ftuar në puntatën e kësaj të premteje në “Zonë e Lirë” ishte Aurela Hoxha, e cila foli për filmin ku ka rol kryesor, “Bjeshkët e Nëmuna”, si dhe për marrëdhënien me ish-bashkëshortin e saj, Admir Llukaj.

Ajo ka deklaruar se nuk është martuar me personin në fjalë dhe nuk ka bërë as dasmë e as një ceremoni për këtë, por vetëm celebrim. Arsyeja se përse e ka bërë këtë është se familja e saj ndodhej në SHBA dhe i duheshin letrat për të vajtur tek ata. Pra, me Llukajn është “martuar” vetëm për letra.

Kjo është hera e parë që Hoxha ka folur hapur për këtë çështje, kjo për arsyen e vetme sepse ka dëshiruar ta mbajë për vete. /Blitz.al/

Shperndaje