Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aurela Gaçe: Si më shikon Grace

Aurela Gaçe: Si më shikon Grace
June 07
09:46 2016

Ndër 10-ra postimeve që lidhen me muzikën dhe me karrierën e saj, këngëtarja Aurela Gaçe ka menduar t’i kushtojë një postim edhe vajzës së vogël Grace.

Në profilin e saj në Facebook, Aurela ka publikuar një vizatim të vajzës 5-vjeçare, e cila ka realizuar nëpërmjet ngjyrave mënyrën se si e sheh nënën e saj!

Sa gazmor aq edhe mallëngjyes ‘komunikimi’ ndërmjet tyre, teksa komentojnë ‘veprën’ e Grace, si më poshtë:

Etiketimet
Shperndaje