Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aurela Gaçe: Pse ma mblodhi Skerdi?

Aurela Gaçe: Pse ma mblodhi Skerdi?
October 14
12:50 2016

Këngëtarja Aurela Gaçe është shumë aktive në rrjetet sociale. Zakonisht ajo poston foto duke rikujtuar momentet e saj kur ka dalë në skenë ose Aurelën me look të ndryshëm.

Vetëm pak më parë ajo ka postuar një foto me bashkëshortin e saj, Skerdin, në Facebook. Në këtë foto, Aurela shkruan: “Thjesht dy shpirtra që gjetën njëri-tjetrin. Ja pse “ma mblodhi”. 30 javëshe, në pritje të ëmbël të vajzës së dytë”.

Çifti duket shumë i lumtur bashkë, aq më shumë tani që pritet të vijë në jetë vajza e dytë./Blitz.al/

aur

Shperndaje