Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aurela Gaçe na emocionoi me dedikimin për të motrën: “E falenderoj Zotin që të solli në…”

Aurela Gaçe na emocionoi me dedikimin për të motrën: “E falenderoj Zotin që të solli në…”
July 18
15:25 2018

Ajo pa asnjë dyshim është  DIVA e muzikës shqiptare dhe këtë na e ka treguar gjithmonë e vazhdon të na e tregojë. Aurela Gaçe njihet edhe për sportivitetin dhe thjeshtësinë e saj gjë që e bën mjaft të dashur për publikun. Ajo ndan me ndjekësit e saj në Isntagram momente nga jeta private dhe sot na ka emocionuar me urimin që i ka bërë motrës së saj Blertës. Aurela ndihet me fat që ka një motër si ajo dhe është krenare për arritjet e saj. Blerta ndodhet jashtë vendit dhe malli është i kuptueshëm në të tilla raste.

Dedikimi i plotë i Aurelës:

E falenderoj Zotin qe te solli ne jeten time si dhurate shume te cmuar… nuk doja te beja hartime ketu ne rrjetet sociale, por sot ti ke ditelindjen e je kaq larg me kilometra ☹ e motra s’te perqafon dot .
.por dua ta dine te gjithe se ndihem me fat qe kam nje moter si ty.
Gezuar motra ime , pusha ime ( Dikur mendoja se ishe edhe bebja ime😅, sepse ashtu sillesha me ty, sikur isha mami, duke te mbrojtur edhe kur s’ishte nevoja) .
Sot ti s’ke me nevoje per mbrojtje, sepse u rrite e punon shume per te arritur qellimet e tua… e mua ,packa se s’ta them shpesh , me behet zemra mal. Me ben te ndjej krenari . .
Edhe pse je larg, dashuria ime vjen atje ku je ti me energji 😍❤❤❤❤, jo se jam magjistare😅, por keshtu jane motrat per njera- tjetren …gjithmone aty , shpirterisht.
Edhe 100 Blerta ime!

E falenderoj Zotin qe te solli ne jeten time si dhurate shume te cmuar… nuk doja te beja hartime ketu ne rrjetet sociale, por sot ti ke ditelindjen e je kaq larg me kilometra ☹ e motra s’te perqafon dot . .por dua ta dine te gjithe se ndihem me fat qe kam nje moter si ty. Gezuar motra ime , pusha ime ( Dikur mendoja se ishe edhe bebja ime😅, sepse ashtu sillesha me ty, sikur isha mami, duke te mbrojtur edhe kur s’ishte nevoja) . Sot ti s’ke me nevoje per mbrojtje, sepse u rrite e punon shume per te arritur qellimet e tua… e mua ,packa se s’ta them shpesh , me behet zemra mal. Me ben te ndjej krenari . . Edhe pse je larg, dashuria ime vjen atje ku je ti me energji 😍❤❤❤❤, jo se jam magjistare😅, por keshtu jane motrat per njera- tjetren …gjithmone aty , shpirterisht. Edhe 100 Blerta ime

A post shared by new song #tedua❤️ (@aurelagaceofficial) on

Komento
Shperndaje