Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aurela Gaçe harron zinxhirin e pantallonave zbërthyer në skenë por veprimi i saj do ju bëj për të qeshur

Aurela Gaçe harron zinxhirin e pantallonave zbërthyer në skenë por veprimi i saj do ju bëj për të qeshur
April 25
17:57 2018

Aurela Gaçe është nga ato këngëtare që jo vetëm këndon në skenë por një vëmendje i kushton edhe performancave. Vetë natyra e saj është që në skenë të krijojë spektakël. Në lokalin ku ajo këndon, shpeshherë sjellë rryma dhe karaktere të ndryshme të cilat në një fare mënyre tërheqin publikun. Teksa bashkë me ekipin e saj janë veshur si The Blues Brother Aurela kishte harruar që të mbërthente zinxhirin e pantallonave.
Vetë këngëtarja e ka publikuar në Instagram një moment nga performance në skenë në të cilën ajo kupton se ka harruar që të mbërthejë zinxhirin dhe ashtu siç ishte në mes të performancës e ka mbërthyer.
“O Shok, ke lënë dyqanin hap”(edhe mirë që na tregoi një gocë në sallë se kushedi çdo të na shihnin sytë). Me këtë ju uroj natën e mirë e kujdes zinxhirin e pantallonave. Bëni ç’bëni por në publik dilni të mbërthyer.”,- shkruan Aurela./Blitz.al/

Komento

Shperndaje