Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Aulona dhe Fatma dorëzojnë armët në “Thumb”

Aulona dhe Fatma dorëzojnë armët në “Thumb”
November 26
14:20 2016

Pas thirrjes së ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, që artistët shqiptarë nuk duhet të japin shembuj negativë për shoqërinë, por sidomos për të rinjtë, duke treguar armët në videoklipet e tyre, Aulona dhe Fatma janë ndërgjegjësuar duke dorëzuar armët e tyre në emision.

Madje, vajzat e kanë edhe të ftuar ministrin Tahiri, i cili do të sqarojë akoma më tej deklaratën e tij për një shoqëri pa armë.

Do të pyesni veten se ç’armë kanë dorëzuar Aulona dhe Fatma?

Do të merrni përgjigje sonte në orën 20.10, në Top Channel! /Blitz.al/

Shperndaje