Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Audio) Një milion arsyet e Lady Gaga-s

(Audio) Një milion arsyet e Lady Gaga-s
October 06
16:35 2016

Mbrëmjen e kaluar Gaga ka nisur tuneun e saj në bar-e, “Dive Bar Tour” në Nashville bashkë me Bud Light.

Përveç këngëve të vjetra, Lady Gaga ka debutuar këngën e saj më të re nga albumi Joanne, “Million Reasons”, një baladë kjo e ngadaltë, akustike në të cilën Gaga shpreh botën e saj të brendshme.

Në strofën e parë, artistja këndon vargjet: “Ti po më jep një milion arsye/Për të të lënë të shkosh/Ti po më jep një milion arsye për të hequr dorë nga shoë/”, të cilat shoqërohen me një melodi “country”.

Kënga është e gjendur në të gjitha tregjet online, kurse “Joanne” pritet  të publikohet në 21 Tetor. /Blitz.al/

Shperndaje