Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Atmosferës romantike të Shën Valentinit i shtohet kjo pozë më shumë se seksi e Fjolla Morinës

Atmosferës romantike të Shën Valentinit i shtohet kjo pozë më shumë se seksi e Fjolla Morinës
February 15
09:39 2017

Fjolla Morina ka vendosur që ta urojë festën e dashurisë në një mënyrë seksi, ashtu siç ajo di më së miri. Larg nga romanticiteti i qirinjve dhe i darkave luksoze, ajo ka pozuar lakuriq në një vaskë që ka qenë e mbuluar vetëm me disa petale të kuqe dhe të bardha.

Këtë fotografi ajo e ka ndarë nëpërmjet Snapchat-it si një formë ndryshe për të uruar festën te ndjekësit e saj. Nga sa kemi parë rreth e rrotull për frymën e këtij Shën Valentini nga personazhet shqiptare, mund të themi se Fjolla ka dalë tërësisht jashtë rrymës dhe ka preferuar të tregojë më tepër mbi pjesën seksi të festës.

Dhe ia ka dalë, sepse format e saj trupore janë mjaft seksi duke menduar edhe faktin që ajo është nënë e dy fëmijëve. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje