Blitz

 Breaking News

Atëherë kur të gjithë prisnin ftesat e dasmës, ndahet çifti i njohur shqiptar

Atëherë kur të gjithë prisnin ftesat e dasmës, ndahet çifti i njohur shqiptar
November 18
12:44 2019

Të gjithë po prisnim ftesat e dasmës së një prej çifteve më të njohur shqiptar por duket se diçka ka ndodhur dhe portalet po shkruajnë për ndarjen e tyre.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

“Prive.al” ka vënë re se ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram e Robini dhe Heidi nuk publikojnë më foto së bashku.

Ata i kanë fshirë edhe fotot me njëri-tjetrin dhe sigurisht që këto shenja të çojnë drejt idesë se pas 3 vitesh lidhje, Robin Krasniqi dhe Heidi s’janë më bashkë.

Ende nuk ka një konfirmim nga protagonistët lidhur me lajmin në fjalë.

Share